IP Consultant

„IP Scan“ - intelektinės nuosavybės auditas

„IP Scan“ (intelektinės nuosavybės auditas) – tai paslauga, kurios metu nustatoma Jūsų intelektinė nuosavybė ir parengiama jos apsaugos strategija

Jei dar tik pradedate savo verslo kūrimą, suteiksime Jums visą reikalingą informaciją, kurią svarbu žinoti apie intelektinę nuosavybę, kad galėtumėte saugiai ir apgalvotai vystyti savo verslą. Jei Jūsų verslas jau įsibėgėjęs, įvertinsime Jūsų įmonės verslo modelį, kuriamus produktus ar paslaugas bei sukursime Jūsų įmonės intelektinės nuosavybės apsaugos strategiją. Tuomet aiškiai žinosite ką, kur ir kada reikėtų registruoti, kokius papildomus veiksmus atlikti. Tokiu būdu tai, ką sukūrėte, bus tinkamai apsaugota, o Jūsų intelektinė nuosavybė suteiks Jums maksimalią naudą.

„IP Scan“ paslauga apima prekių ženklus, gaminių dizainą, išradimus, autorių teises, komercines paslaptis, sutartis ir kitus konkrečiam verslui aktualius intelektinės nuosavybės klausimus.

„IP Scan“ paslauga dalinai finansuojama ES intelektinės nuosavybės tarnybos projekto „Mažų ir vidutinių įmonių fondas“ lėšomis.

ES finansavimas

ES intelektinės nuosavybės tarnybos projekto „Mažų ir vidutinių įmonių fondo“ pagrindu:

  • kompensuojama 90% intelektinės nuosavybės išankstinio įvertinimo „IP Scan“ paslaugų kainos. Paslaugos kaina – iki 700 EUR (kompensuojama dalis – iki 630 EUR);
  • finansavimo gavimo ir kompensacijų išmokėjimo procedūra yra paprasta, visų reikiamų dokumentų užpildymu pasirūpinsime už Jus. Jei dvejojate, ar galite gauti finansinę paramą, susisiekite ir aptarsime šį klausimą.

Paraiškų pateikimas finansavimui gauti jau vyksta. Kviečiame kreiptis dėl „IP Scan“ paslaugos – paruošime Jūsų verslo vertinimą ir suteiksime konkrečiai Jums skirtas rekomendacijas dėl intelektinės nuosavybės apsaugos.

Evelina Norkaitiene_IP consultant

Kitos teisinės paslaugos